Kategorie
< Wszystkie aktykuły
Print

Konwertuj dokumenty Worda z obrazami do HTML, a następnie umieść je w systemie CMS takim jak WordPress

Jeśli używasz naszej strony do przygotowania treści do wklejenia do systemu CMS takiego jak WordPress, ta funkcja może zaoszczędzić Ci wiele czasu i wysiłku. Zasadniczo daje ci ona możliwość zmiany linków do obrazków na rzeczywistą ścieżkę do strony, na której będziesz umieszczał treść.

Jeśli twój HTML zawiera obrazki, które są przechowywane na WordToHTML.net (albo załadowałeś je przez Menadżera Plików Edytora Wizualnego albo użyłeś funkcji Prześlij plik i przekonwertuj na HTML) i chciałbyś szybko dodać zawartość HTML i obrazki do dowolnego CMS, możesz użyć opcji 'Własny URL mediów’, która jest widoczna, gdy używasz opcji 'Pobierz HTML z mediami’:

Jeśli wykryjemy pliki multimedialne, pokażemy następujący ekran, na którym możesz opcjonalnie wpisać własny URL mediów, który będzie dołączany do wszystkich obrazów w HTML.

Na przykład kiedy używasz WordPressa, jeśli twoje pliki multimedialne nie są zorganizowane w folderach miesiąc/rok, możesz wpisać /wp-content/uploads/ a WordToHTML.net automatycznie doda ten względny URL do wszystkich atrybutów <img src=”…” /> src w HTML.

Jeśli nie wpiszesz żadnej wartości, to nic nie zostanie dodane do plików graficznych, będą tylko nazwy plików w atrybutach src.

Kiedy klikniesz przycisk Dalej, wygenerujemy plik zip, który będzie zawierał Twój plik HTML i wszystkie powiązane z nim obrazki.

Następnie możesz rozpakować pobrany plik, wgrać wszystkie obrazki do folderu media na swojej stronie (przez administratora CMS lub FTP), otworzyć plik HTML w dowolnym edytorze tekstu i skopiować HTML do schowka, aby wkleić go do swojego CMS.

Spis treści